Etusivu | Tilausehdot | Takuuasiat | Yhteystiedot | Yritysinfo | ?  |  Käyttäjätilini  |  Ostoskoriin  |  Kassalle |
   
Laajennettu
haku
 
Morse tietokoneet
Selaa tuotteita
Etusivu » Verkkotuotteet » Tarvikkeet

Näytä: 

Kuva  Tuote+  Tuotekoodi  Hinta  Tilaa 
DELL N2000/N3000 STACKING CABLE 1M DELL N2000/N3000 STACKING CABLE 1M  
EAN-koodi: 5397063816835
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAPW 52,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-SX LC DELL NETWORKING SFP 1000BASE-SX LC 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 11 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOR 204,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45 DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOS 139,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC 
EAN-koodi: 5397063819553
Maahantuojan varastossa: 29 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOP 1256,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC 
EAN-koodi: 5397063819560
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOU 367,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 1M DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 1M 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVO 335,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 3M DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 3M 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAWN 327,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL RACK KIT FOR ONE X1018/X1026/X4012 DELL RACK KIT FOR ONE X1018/X1026/X4012 
EAN-koodi: 5397063837816
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

575-BBEE 34,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M 
EAN-koodi: 5397063816804
Maahantuojan varastossa: 46 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVK 70,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M 
EAN-koodi: 5397063816781
Maahantuojan varastossa: 86 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVH 83,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M 
EAN-koodi: 5397063816774
Maahantuojan varastossa: 62 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVJ 97,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M 
EAN-koodi: 5397063816798
Maahantuojan varastossa: 36 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVG 112,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL TANDEM 1RU MOUNT KIT FOR HALF-WIDTH SWITCHES DELL TANDEM 1RU MOUNT KIT FOR HALF-WIDTH SWITCHES 
EAN-koodi: 5397063837786
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

770-BBNQ 167,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur,  3-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteile DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 3-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteile 
EAN-koodi: 4043619889006
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88900 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 3-5 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 3-5 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev 
EAN-koodi: 4043619888986
Maahantuojan varastossa: 32 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88898 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev 
EAN-koodi: 4043619889020
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88902 29,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-6 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev 
EAN-koodi: 4043619889013
Maahantuojan varastossa: 23 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88901 50,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-7 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 4-7 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev 
EAN-koodi: 4043619888993
Maahantuojan varastossa: 11 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88899 17,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 6-8 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 6-8 dBi, 2,4/5GHz, ympärisäteilev 
EAN-koodi: 4043619889037
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88903 45,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 7,5-10 dBi, 2,4/5GHz, ympärisätei DeLOCK WLAN antenni RP-SMA ur, 7,5-10 dBi, 2,4/5GHz, ympärisätei 
EAN-koodi: 4043619889044
Maahantuojan varastossa: 12 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

88904 29,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port 
EAN-koodi: 883585267804
Maahantuojan varastossa: 13 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J4858C 64,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE - SFP+ transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR HPE - SFP+ transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR 
EAN-koodi: 884420143321
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9152A 362,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 16-Port SFP A5800 Module HPE 16-Port SFP A5800 Module 
EAN-koodi: 885631163993
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

JC095A 1758,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 20p 10/100/1000 PoE+/4p MGBIC zl Mod HPE 20p 10/100/1000 PoE+/4p MGBIC zl Mod 
EAN-koodi: 884962255117
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9308A 4473,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 24-port Gig-T v2 zl Module HPE 24-port Gig-T v2 zl Module 
EAN-koodi: 7333048004956
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J9550A 854,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 2920 2-port 10GBASE-T Module HPE 2920 2-port 10GBASE-T Module 
EAN-koodi: 886112322731
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9732A 710,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 2920 2-port 10GbE SFP+ Module HPE 2920 2-port 10GbE SFP+ Module 
EAN-koodi: 886112322724
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J9731A 284,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 2920 2-port Stacking Module HPE 2920 2-port Stacking Module 
EAN-koodi: 886112322748
Maahantuojan varastossa: 51 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9733A 375,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 3800 1m Stacking Cable HPE 3800 1m Stacking Cable 
EAN-koodi: 886112028374
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9665A 273,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 3800 4-port Stacking Module HPE 3800 4-port Stacking Module 
EAN-koodi: 886112028268
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9577A 1286,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 4-Port 10-GbE SFP+ A5800 Module HPE 4-Port 10-GbE SFP+ A5800 Module 
EAN-koodi: 885631163955
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

JC091A 3507,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+ HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+ 
EAN-koodi: 883585354641
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

455883-B21 847,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE Opt. Transceiver 4Gb ShortWave SFP HPE Opt. Transceiver 4Gb ShortWave SFP 
EAN-koodi: 883585702176
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

AJ715A 127,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver 
EAN-koodi: 886112003739
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9054C 174,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet 
EAN-koodi: 885631249611
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

JD119B 125,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver 
EAN-koodi: 885631249604
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

JD118B 97,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver 
EAN-koodi: 884420143383
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J8177C 150,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X122 1G SFP LC BX-D Transceiver HPE X122 1G SFP LC BX-D Transceiver 
EAN-koodi: 884420143369
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9142B 1081,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X132 10-GbE SFP+   LR Transceiver (SM-kuituun 10 km, LC-liit HPE X132 10-GbE SFP+ LR Transceiver (SM-kuituun 10 km, LC-liit 
EAN-koodi: 884420143314
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9151A 1063,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver 
EAN-koodi: 884420143307
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J9150A 242,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach Cbl HPE X242 SFP+ SFP+ 1m Direct Attach Cbl 
EAN-koodi: 884962255582
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9281B 92,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cbl HPE X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cbl 
EAN-koodi: 884962255599
Maahantuojan varastossa: 7 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9283B 131,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cbl HPE X242 SFP+ SFP+ 7m Direct Attach Cbl 
EAN-koodi: 884962255605
Maahantuojan varastossa: 18 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9285B 198,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
P X121 1G SFP LC LX Transceiver P X121 1G SFP LC LX Transceiver 
EAN-koodi: 883585267811
Maahantuojan varastossa: 13 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J4859C 100,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
SONICWALL TZ 100/200/105/205 SERIES REPLACEMENT POWER SUPPLY SONICWALL TZ 100/200/105/205 SERIES REPLACEMENT POWER SUPPLY 
EAN-koodi: 758479092070
Maahantuojan varastossa: 56 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

01-SSC-9207 32,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING. TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SING. 
EAN-koodi: 6935364030414
Maahantuojan varastossa: 13 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC111CS 43,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SINGL TP-LINK 10/100MBPS RJ45 TO 100MBPS SINGL 
EAN-koodi: 6935364030407
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

MC110CS 34,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL S TP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL S 
EAN-koodi: 6935364030513
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

TL-SM321A 54,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SFP SL TP-LINK 1000MBPS RJ45 TO 1000MBPS SFP SL 
EAN-koodi: 6935364030476
Maahantuojan varastossa: 68 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC220L 27,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 
EAN-koodi: 6935364030391
Maahantuojan varastossa: 13 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

MC100CM 34,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps 
EAN-koodi: 6935364030438
Maahantuojan varastossa: 11 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC200CM 51,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20k TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20k 
EAN-koodi: 6935364030421
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

MC112CS 40,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps,  
EAN-koodi: 6935364030445
Maahantuojan varastossa: 11 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

MC210CS 54,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin 
EAN-koodi: 6935364030506
Maahantuojan varastossa: 31 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

TL-POE150S 25,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m 
EAN-koodi: 6935364030209
Maahantuojan varastossa: 50 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-SM311LM 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode L TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode L 
EAN-koodi: 6935364030520
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

TL-SM321B 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10k TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10k 
EAN-koodi: 6935364030216
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

TL-SM311LS 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK TXM431-LR - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabi TP-LINK TXM431-LR - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabi 
EAN-koodi: 6935364021887
Maahantuojan varastossa: 18 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TXM431-LR 154,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 1M ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 1M 
EAN-koodi: 4718937575749
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

DAC10G-1M-ZZ0101F 86,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 3M ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 3M 
EAN-koodi: 4718937575732
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

DAC10G-3M-ZZ0101F 134,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL PLA5206 v2 1000Mbps Powerline ZYXEL PLA5206 v2 1000Mbps Powerline 
EAN-koodi: 4718937588824
Maahantuojan varastossa: 17 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

PLA5206V2-EU0101F 40,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL PLA5206 v2 1000Mbps Powerline ZYXEL PLA5206 v2 1000Mbps Powerline 
EAN-koodi: 4718937588831
Maahantuojan varastossa: 31 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

PLA5206V2-EU0201F 56,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL PLA5256 1000Mbps Powerline Pass-Th ZYXEL PLA5256 1000Mbps Powerline Pass-Th 
EAN-koodi: 4718937586035
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

PLA5256-EU0101F 51,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL PLA5256 Pass-Thru Twin Pack ZYXEL PLA5256 Pass-Thru Twin Pack 
EAN-koodi: 4718937586042
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

PLA5256-EU0201F 78,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL PLA5456 AV2000 MIMO Pass ZYXEL PLA5456 AV2000 MIMO Pass 
EAN-koodi: 4718937588305
Maahantuojan varastossa: 41 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

PLA5456-EU0201F 111,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP-LX-10-D ZYXEL SFP-LX-10-D 
EAN-koodi: 4718937510337
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

91-010-203001B 101,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE 
EAN-koodi: 4718937510344
Maahantuojan varastossa: 7 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

91-010-204001B 76,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP10G-LR SFP PLUS TRANSCEIV. 10KM ZYXEL SFP10G-LR SFP PLUS TRANSCEIV. 10KM 
EAN-koodi: 4718937567652
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

SFP10G-LR-ZZ0101F 364,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP10G-SR SFP PLUS TRANSCEIV. 300M ZYXEL SFP10G-SR SFP PLUS TRANSCEIV. 300M 
EAN-koodi: 4718937567669
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

SFP10G-SR-ZZ0101F 182,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Näytetään tuotteet 1 - 69 (yht 69 tuotetta) Sivuja:  1 
Ostoskori more
Ei tuotteita