Etusivu | Tilausehdot | Takuuasiat | Yhteystiedot | Yritysinfo | ?  |  Käyttäjätilini  |  Ostoskoriin  |  Kassalle |
   
Laajennettu
haku
 
Morse tietokoneet
Selaa tuotteita
Etusivu » Verkkotuotteet » Tarvikkeet

Näytä: 

Kuva  Tuote+  Tuotekoodi  Hinta  Tilaa 
DELL N2000/N3000 STACKING CABLE 1M DELL N2000/N3000 STACKING CABLE 1M  
EAN-koodi: 5397063816835
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAPW 107,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-SX LC DELL NETWORKING SFP 1000BASE-SX LC 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOR 178,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45 DELL NETWORKING SFP 1000BASE-T RJ45 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOS 183,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-LR LC 
EAN-koodi: 5397063819553
Maahantuojan varastossa: 11 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOP 201,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC DELL NETWORKING SFP+ 10GBASE-SR LC 
EAN-koodi: 5397063819560
Maahantuojan varastossa: 161 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

407-BBOU 420,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 1M DELL QSFP+ TO 4X SFP+ BREAKOUT CABLE 1M 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVO 245,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 3M DELL QSFP+ TO QSFP+ TWINAX CABLE 3M 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAWN 268,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL RACK KIT FOR ONE X1018/X1026/X4012 DELL RACK KIT FOR ONE X1018/X1026/X4012 
EAN-koodi: 5397063837816
Maahantuojan varastossa: 25 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

575-BBEE 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 0.5M 
EAN-koodi: 5397063816804
Maahantuojan varastossa: 48 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVK 102,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 1M 
EAN-koodi: 5397063816781
Maahantuojan varastossa: 105 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVH 75,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 3M 
EAN-koodi: 5397063816774
Maahantuojan varastossa: 154 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVJ 91,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M DELL SFP+ TO SFP+ TWINAX CABLE 5M 
EAN-koodi: 5397063816798
Maahantuojan varastossa: 76 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

470-AAVG 100,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELL TANDEM 1RU MOUNT KIT FOR HALF-WIDTH SWITCHES DELL TANDEM 1RU MOUNT KIT FOR HALF-WIDTH SWITCHES 
EAN-koodi: 5397063837786
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

770-BBNQ 218,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port 
EAN-koodi: 883585267804
Maahantuojan varastossa: 66 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J4858C 64,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE - SFP+ transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR HPE - SFP+ transceiver module - 10 Gigabit Ethernet - 10GBase-LR 
EAN-koodi: 884420143321
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9152A 302,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 20p 10/100/1000 PoE+/4p MGBIC zl Mod HPE 20p 10/100/1000 PoE+/4p MGBIC zl Mod 
EAN-koodi: 884962255117
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9308A 4473,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 2920 2-port 10GbE SFP+ Module HPE 2920 2-port 10GbE SFP+ Module 
EAN-koodi: 886112322724
Maahantuojan varastossa: 93 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9731A 282,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 2920 2-port Stacking Module HPE 2920 2-port Stacking Module 
EAN-koodi: 886112322748
Maahantuojan varastossa: 7 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9733A 709,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE 82E - Host bus adapter - PCIe 2.0 x4 / PCIe x8 low profile - HPE 82E - Host bus adapter - PCIe 2.0 x4 / PCIe x8 low profile - 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

AJ763B 560,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (Shor HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (Shor 
EAN-koodi: 4948382856654
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

AJ716B 130,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE network cable - 1 m HPE network cable - 1 m 
EAN-koodi: 884962255582
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9281B 86,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE network cable - 7 m HPE network cable - 7 m 
EAN-koodi: 884962255605
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9285B 143,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet HPE X120 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet 
EAN-koodi: 885631249611
Maahantuojan varastossa: 98 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

JD119B 156,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver 
EAN-koodi: 885631249604
Maahantuojan varastossa: 26 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

JD118B 104,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver HPE X120 1G SFP RJ45 T Transceiver 
EAN-koodi: 885631249468
Maahantuojan varastossa: 18 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

JD089B 339,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X122 1G SFP LC BX-D Transceiver HPE X122 1G SFP LC BX-D Transceiver 
EAN-koodi: 884420143369
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9142B 1081,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver HPE X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 
EAN-koodi: 885631249499
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

JD094B 3774,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X132 10-GbE SFP+   LR Transceiver (SM-kuituun 10 km, LC-liit HPE X132 10-GbE SFP+ LR Transceiver (SM-kuituun 10 km, LC-liit 
EAN-koodi: 884420143314
Maahantuojan varastossa: 20 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

J9151A 1267,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver 
EAN-koodi: 884420143307
Maahantuojan varastossa: 105 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9150A 214,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DA Cable HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DA Cable 
EAN-koodi: 886112818609
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

JD097C 181,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X242 10-GbE SFP+  3m Direct Attach Cable (DAC) -kaapeli HPE X242 10-GbE SFP+ 3m Direct Attach Cable (DAC) -kaapeli 
EAN-koodi: 884962255599
Maahantuojan varastossa: 36 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J9283B 120,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
P X121 1G SFP LC LX Transceiver P X121 1G SFP LC LX Transceiver 
EAN-koodi: 883585267811
Maahantuojan varastossa: 88 kpl
Toimitusaika: 3-5 arkipäivää

J4859C 123,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singl TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singl 
EAN-koodi: 6935364030513
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-SM321A 54,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 
EAN-koodi: 6935364030391
Maahantuojan varastossa: 60 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC100CM 34,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps 
EAN-koodi: 6935364030438
Maahantuojan varastossa: 47 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC200CM 51,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20k TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20k 
EAN-koodi: 6935364030421
Maahantuojan varastossa: 42 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC112CS 40,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 
EAN-koodi: 6935364030407
Maahantuojan varastossa: 48 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC110CS 34,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps,  
EAN-koodi: 6935364030445
Maahantuojan varastossa: 77 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC210CS 54,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 1 TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 1 
EAN-koodi: 6935364030414
Maahantuojan varastossa: 21 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC111CS 43,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km 
EAN-koodi: 6935364030476
Maahantuojan varastossa: 51 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

MC220L 27,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin TP-LINK PoE (Power Over Ethernet) injektor 5V/12V lähetin 
EAN-koodi: 6935364030506
Maahantuojan varastossa: 108 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-POE150S 25,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode,  
EAN-koodi: 6935364021870
Maahantuojan varastossa: 19 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TXM431-SR 62,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m 
EAN-koodi: 6935364030209
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-SM311LM 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode L TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode L 
EAN-koodi: 6935364030520
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-SM321B 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10k TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10k 
EAN-koodi: 6935364030216
Maahantuojan varastossa: 27 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TL-SM311LS 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
TP-LINK TXM431-LR - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabi TP-LINK TXM431-LR - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 Gigabi 
EAN-koodi: 6935364021887
Maahantuojan varastossa: 20 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TXM431-LR 154,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 3M ZYXEL DAC10G 10G DAC CABLE SFP+ 3M 
EAN-koodi: 4718937575732
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

DAC10G-3M-ZZ0101F 123,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP-LX-10-D ZYXEL SFP-LX-10-D 
EAN-koodi: 4718937510337
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

91-010-203001B 101,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE ZYXEL SFP-SX-D 1000BASESX SFP MODULE 
EAN-koodi: 4718937510344
Maahantuojan varastossa: 7 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

91-010-204001B 74,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP10G-LR SFP PLUS TRANSCEIV. 10KM ZYXEL SFP10G-LR SFP PLUS TRANSCEIV. 10KM 
EAN-koodi: 4718937567652
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

SFP10G-LR-ZZ0101F 334,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ZYXEL SFP10G-SR SFP PLUS TRANSCEIV. 300M ZYXEL SFP10G-SR SFP PLUS TRANSCEIV. 300M 
EAN-koodi: 4718937567669
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

SFP10G-SR-ZZ0101F 167,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Näytetään tuotteet 1 - 51 (yht 51 tuotetta) Sivuja:  1 
Ostoskori more
Ei tuotteita