Etusivu | Tilausehdot | Takuuasiat | Yhteystiedot | Yritysinfo | ?  |  Käyttäjätilini  |  Ostoskoriin  |  Kassalle |
   
Laajennettu
haku
 
Morse tietokoneet
Selaa tuotteita
Etusivu » Verkkotuotteet » Verkkokaapelit

Näytä: 

Kuva  Tuote+  Tuotekoodi  Hinta  Tilaa 
Cable/Fiber LC-SC duplex singlmode/10m Cable/Fiber LC-SC duplex singlmode/10m 
EAN-koodi: 7340004620594
Maahantuojan varastossa: 100 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

LCSC-5S 24,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP Parikaapeli, 5m CAT6 UTP Parikaapeli, 5m 
Mikromafian varastossa: 19 kpl
Toimitusaika: 19 kpl heti saatavilla

TP5-CAT6 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
HPE X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cbl HPE X242 SFP+ SFP+ 3m Direct Attach Cbl 
EAN-koodi: 884962255599
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

J9283B 192,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
UTP Cat6 laitekaapeli, 1m, harmaa UTP Cat6 laitekaapeli, 1m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004610359
Maahantuojan varastossa: 2815 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-61 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Näytetään tuotteet 1 - 4 (yht 4 tuotetta) Sivuja:  1 
Ostoskori more
Ei tuotteita