Etusivu | Tilausehdot | Takuuasiat | Yhteystiedot | Yritysinfo | ?  |  Käyttäjätilini  |  Ostoskoriin  |  Kassalle |
   
Laajennettu
haku
 
Morse tietokoneet
Selaa tuotteita
Etusivu » Tarvikkeet » Kaapelit » Verkkokaapelit RJ45

Näytä: 

Kuva  Tuote+  Tuotekoodi  Hinta  Tilaa 
1.5M CAT6 UTP cable Black 1.5M CAT6 UTP cable Black 
Maahantuojan varastossa: 21 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305262-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1.5M CAT6 UTP cable Blue 1.5M CAT6 UTP cable Blue 
Maahantuojan varastossa: 120 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305232-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1.5M CAT6 UTP cable Green 1.5M CAT6 UTP cable Green 
Maahantuojan varastossa: 69 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305242-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1.5M CAT6 UTP cable Red 1.5M CAT6 UTP cable Red 
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305222-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1.5M CAT6 UTP cable Yellow 1.5M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130263
Maahantuojan varastossa: 14 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305252-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
10M CAT6 UTP cable Green 10M CAT6 UTP cable Green 
EAN-koodi: 8716065130133
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305247-6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
10M CAT6 UTP cable Yellow 10M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130232
Maahantuojan varastossa: 31 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305257-6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
15M CAT6 UTP cable Yellow 15M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130249
Maahantuojan varastossa: 18 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305258-6 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M CAT6 UTP cable Blue 1M CAT6 UTP cable Blue 
Maahantuojan varastossa: 157 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305231-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M CAT6 UTP cable orange 1M CAT6 UTP cable orange 
Maahantuojan varastossa: 31 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305271-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M CAT6 UTP cable Red 1M CAT6 UTP cable Red 
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305221-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M CAT6 UTP cable Yellow 1M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130188
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305251-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M LC/LC/MM 50/125, OM3 1M LC/LC/MM 50/125, OM3 
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305721 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M LC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 1M LC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 
EAN-koodi: 4016032128496
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305731 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M LC/LC/SM 9/125 1M LC/LC/SM 9/125 
Maahantuojan varastossa: 29 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305711 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M SC/LC/SM 9/125 1M SC/LC/SM 9/125 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305651 13,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M SC/SC/MM 50/125, OM3 1M SC/SC/MM 50/125, OM3 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 12 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305511 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 1M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 
EAN-koodi: 4016032112198
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305501 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
1M SC/SC/SM 9/125 1M SC/SC/SM 9/125 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305521 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
20M CAT6 UTP cable Yellow 20M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130256
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305259-6 16,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
20m SC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KUITU OVAL 20m SC/LC/MM 62.5/125 DUPLEX KUITU OVAL 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305649-20 55,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
20m SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KUITU OVAL 20m SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KUITU OVAL 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305509-20 54,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M CAT6 UTP cable Black 2M CAT6 UTP cable Black 
Maahantuojan varastossa: 86 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305263-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M CAT6 UTP cable Blue 2M CAT6 UTP cable Blue 
EAN-koodi: 8716065129991
Maahantuojan varastossa: 38 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305233-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M CAT6 UTP cable orange 2M CAT6 UTP cable orange 
Maahantuojan varastossa: 80 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305272-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M CAT6 UTP cable Red 2M CAT6 UTP cable Red 
Maahantuojan varastossa: 65 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305223-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M CAT6 UTP cable Yellow 2M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130195
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305253-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
2M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 2M SC/SC/MM 62.5/125 DUPLEX KAAPELI 
EAN-koodi: 4016032112204
Maahantuojan varastossa: 45 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305502 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M CAT6 UTP cable Blue 3M CAT6 UTP cable Blue 
EAN-koodi: 8716065130003
Maahantuojan varastossa: 55 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305234-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M CAT6 UTP cable Green 3M CAT6 UTP cable Green 
Maahantuojan varastossa: 153 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305244-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M CAT6 UTP cable orange 3M CAT6 UTP cable orange 
Maahantuojan varastossa: 42 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305274-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M CAT6 UTP cable Red 3M CAT6 UTP cable Red 
EAN-koodi: 8716065129908
Maahantuojan varastossa: 67 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305224-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M CAT6 UTP cable Yellow 3M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130201
Maahantuojan varastossa: 36 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305254-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M LC/LC/MM 62.5/125 3M LC/LC/MM 62.5/125 
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305733 18,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M SC/LC/MM 50/125, OM3 3M SC/LC/MM 50/125, OM3 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305633 17,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3M SC/SC/MM 50/125, OM3 3M SC/SC/MM 50/125, OM3 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305513 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
3m SC/SC/MM 62.5/125 Duplex kaapeli 3m SC/SC/MM 62.5/125 Duplex kaapeli 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 39 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305503 13,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5M CAT6 UTP cable Green 5M CAT6 UTP cable Green 
Maahantuojan varastossa: 52 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305245-6 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5M CAT6 UTP cable Yellow 5M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130218
Maahantuojan varastossa: 39 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305255-6 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5M LC/LC/MM 62.5/125 5M LC/LC/MM 62.5/125 
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305735 19,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5M LC/LC/SM 9/125 5M LC/LC/SM 9/125 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305715 20,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5M SC/LC/MM 50/125, OM3 5M SC/LC/MM 50/125, OM3 
EAN-koodi: 0
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305635 19,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
5m SC/SC/MM 62.5/125 Duplex kaapeli 5m SC/SC/MM 62.5/125 Duplex kaapeli 
Maahantuojan varastossa: 12 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305505 16,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
7M CAT6 UTP cable Green 7M CAT6 UTP cable Green 
EAN-koodi: 8716065130126
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305246-6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
7M CAT6 UTP cable Yellow 7M CAT6 UTP cable Yellow 
EAN-koodi: 8716065130225
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305256-6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
7M CAT6 UTP KAAPELI Beige, Snagless 7M CAT6 UTP KAAPELI Beige, Snagless 
EAN-koodi: 8716065254365
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305207-6S 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
ADAPTOR IN- ADAPTOR IN- 
Maahantuojan varastossa: 16 kpl
Toimitusaika: 16 kpl heti saatavilla

RJ45JATKO 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 PARIKA CAT6 PARIKA 
Maahantuojan varastossa: 16 kpl
Toimitusaika: 16 kpl heti saatavilla

TP5-CAT6 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 PARIKA CAT6 PARIKA 
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 8 kpl heti saatavilla

TP10-CAT6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 PARIKA CAT6 PARIKA 
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 4 kpl heti saatavilla

TP7-CAT6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 15M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 15M 
EAN-koodi: 4048889003282
Maahantuojan varastossa: 19 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305467-6 16,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 20M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 20M 
EAN-koodi: 4048889003343
Maahantuojan varastossa: 18 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305468-6 27,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 7M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF 7M 
EAN-koodi: 4048889003169
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305465-6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 10M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 10M 
EAN-koodi: 4048889003220
Maahantuojan varastossa: 14 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305466-6 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 1M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 1M 
EAN-koodi: 4048889002926
Maahantuojan varastossa: 84 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305461-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 2M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 2M 
EAN-koodi: 4048889002988
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305462-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 3M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 3M 
EAN-koodi: 4048889003046
Maahantuojan varastossa: 87 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305463-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 5M CAT6 S-STP KAAPELI HARMAA, PIMF, 5M 
EAN-koodi: 4048889003107
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305464-6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KA CAT6 UTP KA 
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 3 kpl heti saatavilla

TP15-CAT6 13,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 1.5M CAT6 UTP KAAPELI 1.5M 
EAN-koodi: 6430019911242
Maahantuojan varastossa: 470 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305203-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 1.5M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 1.5M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911587
Maahantuojan varastossa: 14 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305203-6-10P 23,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 10M CAT6 UTP KAAPELI 10M 
EAN-koodi: 6430019911297
Maahantuojan varastossa: 20 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305208-6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 15M CAT6 UTP KAAPELI 15M 
EAN-koodi: 6430019911303
Maahantuojan varastossa: 43 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305209-6 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 1M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 1M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911570
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305202-6-10P 20,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 1M Haarmaa ACT CAT6 UTP KAAPELI 1M Haarmaa ACT 
EAN-koodi: 6430019911235
Maahantuojan varastossa: 1119 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305202-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 20M CAT6 UTP KAAPELI 20M 
EAN-koodi: 6430019911310
Maahantuojan varastossa: 58 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305210-6 16,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 25M CAT6 UTP KAAPELI 25M 
EAN-koodi: 6430019911327
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305211-6 20,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP kaapeli 2m CAT6 UTP kaapeli 2m 
EAN-koodi: 6430019911259
Maahantuojan varastossa: 832 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305204-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 2M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 2M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911594
Maahantuojan varastossa: 2 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305204-6-10P 27,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 30M CAT6 UTP KAAPELI 30M 
EAN-koodi: 6430019911334
Maahantuojan varastossa: 16 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305212-6 24,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 3M CAT6 UTP KAAPELI 3M 
EAN-koodi: 6430019911266
Maahantuojan varastossa: 100 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305205-6 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 3M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 3M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911600
Maahantuojan varastossa: 67 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305205-6-10P 36,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 5M CAT6 UTP KAAPELI 5M 
EAN-koodi: 6430019911273
Maahantuojan varastossa: 53 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305206-6 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 5M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 5M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911617
Maahantuojan varastossa: 23 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305206-6-10P 50,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 7M CAT6 UTP KAAPELI 7M 
EAN-koodi: 6430019911280
Maahantuojan varastossa: 67 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305207-6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI 7M 10 KPL CAT6 UTP KAAPELI 7M 10 KPL 
EAN-koodi: 6430019911624
Maahantuojan varastossa: 4 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305207-6-10P 66,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP kaapeli musta 10M CAT6 UTP kaapeli musta 10M 
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305267-6 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP kaapeli musta 15M CAT6 UTP kaapeli musta 15M 
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305268-6 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI MUSTA 1M CAT6 UTP KAAPELI MUSTA 1M 
Maahantuojan varastossa: 160 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305261-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP kaapeli musta 7M CAT6 UTP kaapeli musta 7M 
EAN-koodi: 8716065130324
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305266-6 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 15M CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 15M 
Maahantuojan varastossa: 26 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305248-6 12,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 1M CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 1M 
Maahantuojan varastossa: 63 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305241-6 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 2M CAT6 UTP KAAPELI VIHREÄ 2M 
Maahantuojan varastossa: 57 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305243-6 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A SSTP KAAPELI PiMF Snagl green 0,5m CAT6A SSTP KAAPELI PiMF Snagl green 0,5m 
EAN-koodi: 8716065276763
Maahantuojan varastossa: 3 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305430-SF 6,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A SSTP PIMF snagless grey 10m CAT6A SSTP PIMF snagless grey 10m 
EAN-koodi: 8716065224917
Maahantuojan varastossa: 6 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305467-SF 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A SSTP PIMF snagless grey 15m CAT6A SSTP PIMF snagless grey 15m 
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305468-SF 24,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A SSTP PIMF snagless grey 3,0m CAT6A SSTP PIMF snagless grey 3,0m 
EAN-koodi: 8716065224887
Maahantuojan varastossa: 10 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305464-SF 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A SSTP PiMF snagless LSZH green 1,0m CAT6A SSTP PiMF snagless LSZH green 1,0m 
EAN-koodi: 8716065307313
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305431-SS 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CAT6A UTP cable red 1m CAT6A UTP cable red 1m 
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 1-3 arkipäivää

305221-6A 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
CROSSOVER P CROSSOVER P 
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 1 kpl heti saatavilla

TP10X 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, harmaa DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004684954
Maahantuojan varastossa: 2093 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, keltainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004684947
Maahantuojan varastossa: 884 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603GL 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, valk DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli 0.3m, valk 
EAN-koodi: 7340004684978
Maahantuojan varastossa: 3825 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603V 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, lila 
EAN-koodi: 7340004685029
Maahantuojan varastossa: 722 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603P 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, oranssi DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004684961
Maahantuojan varastossa: 938 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603-OR 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, punainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,3m, punainen 
EAN-koodi: 7340004684992
Maahantuojan varastossa: 829 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-603R 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,5m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,5m, lila 
EAN-koodi: 7340004685036
Maahantuojan varastossa: 557 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60P 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 10m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 10m, lila 
EAN-koodi: 7340004685050
Maahantuojan varastossa: 181 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610P 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, keltainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004685128
Maahantuojan varastossa: 133 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615GL 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, lila 
EAN-koodi: 7340004685135
Maahantuojan varastossa: 82 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615P 15,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, sininen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, sininen 
EAN-koodi: 7340004684183
Maahantuojan varastossa: 45 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615B 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 1m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 1m, lila 
EAN-koodi: 7340004685043
Maahantuojan varastossa: 1275 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61P 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, lila 
EAN-koodi: 7340004685111
Maahantuojan varastossa: 22 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620P 18,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, musta DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, musta 
EAN-koodi: 7340004684206
Maahantuojan varastossa: 36 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620S 19,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, oranssi DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004685081
Maahantuojan varastossa: 44 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620-OR 18,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, punainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, punainen 
EAN-koodi: 7340004685104
Maahantuojan varastossa: 32 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620R 17,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, sininen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 20m, sininen 
EAN-koodi: 7340004685098
Maahantuojan varastossa: 9 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620B 18,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, musta DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, musta 
EAN-koodi: 7340004684220
Maahantuojan varastossa: 40 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-625S 21,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, punainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, punainen 
EAN-koodi: 7340004683315
Maahantuojan varastossa: 16 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-625R 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, sininen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, sininen 
EAN-koodi: 7340004683278
Maahantuojan varastossa: 25 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-625B 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, valkoinen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 25m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004684237
Maahantuojan varastossa: 162 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-625V 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, lila DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, lila 
EAN-koodi: 7340004685142
Maahantuojan varastossa: 502 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62P 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, punainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, punainen 
EAN-koodi: 7340004683292
Maahantuojan varastossa: 8 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-635R 29,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, sininen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, sininen 
EAN-koodi: 7340004683254
Maahantuojan varastossa: 26 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-635B 31,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, keltainen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004685197
Maahantuojan varastossa: 12 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-650GL 41,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, oranssi DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004685203
Maahantuojan varastossa: 1 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-650-OR 39,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, sininen DELTACO F/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, sininen 
EAN-koodi: 7340004683247
Maahantuojan varastossa: 33 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-650B 38,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO LSZH FTP , Cat6, 100m, valkoinen DELTACO LSZH FTP , Cat6, 100m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004679493
Maahantuojan varastossa: 48 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-48EH 81,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO LSZH FTP asennuskaapeli, Cat6, 100m kela, harmaa DELTACO LSZH FTP asennuskaapeli, Cat6, 100m kela, harmaa 
EAN-koodi: 7340004670629
Maahantuojan varastossa: 36 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-48H 79,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO LSZH FTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, harmaa DELTACO LSZH FTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, harmaa 
EAN-koodi: 7340004670612
Maahantuojan varastossa: 15 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-48CH 242,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO S/FTP Cat6 laitekaapeli, LSZH, 20m, harmaa DELTACO S/FTP Cat6 laitekaapeli, LSZH, 20m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004683384
Maahantuojan varastossa: 195 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

SFTP-620H 30,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaape, LSZH, 0,5m, harmaa DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaape, LSZH, 0,5m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672326
Maahantuojan varastossa: 434 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

SFTP-60H 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 1m, harmaa DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 1m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672333
Maahantuojan varastossa: 219 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

SFTP-61H 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 3m, harmaa DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 3m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672357
Maahantuojan varastossa: 555 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

SFTP-63H 7,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 7m, harmaa DELTACO S/FTP Cat6 suojattu laitekaapel, LSZH, 7m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672371
Maahantuojan varastossa: 1068 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

SFTP-67H 13,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 5m, violett DELTACO U/FTP Cat6a laitekaapeli, Delta-sert., LSZH, 5m, violett 
EAN-koodi: 7333048018007
Maahantuojan varastossa: 224 kpl
Toimitusaika: 2 kpl heti saatavilla

STP-65PAU 6,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 100m kela, harmaa DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 100m kela, harmaa 
EAN-koodi: 7340004670582
Maahantuojan varastossa: 247 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-46H 58,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, harmaa DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, harmaa 
EAN-koodi: 7340004670599
Maahantuojan varastossa: 30 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-47H 186,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, valkoinen DELTACO U/UTP asennuskaapeli, Cat6, 305m laatikko, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004670568
Maahantuojan varastossa: 278 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-45AH 190,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, harmaa DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004684466
Maahantuojan varastossa: 873 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-607 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, lila DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, lila 
EAN-koodi: 7340004684527
Maahantuojan varastossa: 297 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-607P 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, musta DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, musta 
EAN-koodi: 7340004684541
Maahantuojan varastossa: 948 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-607S 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, oranssi DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004684473
Maahantuojan varastossa: 210 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-607-OR 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, punainen DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 0,75m, punainen 
EAN-koodi: 7340004684534
Maahantuojan varastossa: 410 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-607R 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, keltainen DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004685227
Maahantuojan varastossa: 882 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611GL 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, lila DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, lila 
EAN-koodi: 7340004685234
Maahantuojan varastossa: 473 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611P 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, oranssi DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004685241
Maahantuojan varastossa: 1758 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611-OR 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, musta DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 35m, musta 
EAN-koodi: 7340004684312
Maahantuojan varastossa: 30 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-635S 28,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, valkoinen DELTACO U/UTP Cat6 laitekaapeli, 50m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004684350
Maahantuojan varastossa: 5 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-650V 38,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 1m, harmaa DELTACO U/UTP Cat6a laitekaapeli, LSZH, 1m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004676089
Maahantuojan varastossa: 898 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-61AU 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1,5m, punainen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1,5m, punainen 
EAN-koodi: 7340004670957
Maahantuojan varastossa: 1697 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611R 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1,5m, sininen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1,5m, sininen 
EAN-koodi: 7340004670964
Maahantuojan varastossa: 1815 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611B 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 10m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 10m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627180
Maahantuojan varastossa: 1366 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-610-K 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 1m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627135
Maahantuojan varastossa: 1209 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-61-K 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 7m, valkoinen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli 7m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004664055
Maahantuojan varastossa: 5733 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-67V 8,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli,  RJ45 u - u, 7m, valkoinen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, RJ45 u - u, 7m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004627241
Maahantuojan varastossa: 681 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-67V-K 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004667797
Maahantuojan varastossa: 11120 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, musta DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, musta 
EAN-koodi: 7340004670766
Maahantuojan varastossa: 1246 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611S 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, valkoinen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 1,5m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004670773
Maahantuojan varastossa: 7937 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-611V 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, harmaa, blisterpakkaus DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 15m, harmaa, blisterpakkaus 
EAN-koodi: 7340004627197
Maahantuojan varastossa: 410 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-615-K 15,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 2m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627142
Maahantuojan varastossa: 1333 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-62-K 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 3m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 3m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627159
Maahantuojan varastossa: 487 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-63-K 6,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 4m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 4m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672296
Maahantuojan varastossa: 1358 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-64 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 5m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 5m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627166
Maahantuojan varastossa: 947 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-65-K 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004627173
Maahantuojan varastossa: 343 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-67-K 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, punainen DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 7m, punainen 
EAN-koodi: 7340004663676
Maahantuojan varastossa: 582 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-67R 8,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 8m, harmaa DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, 8m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004672319
Maahantuojan varastossa: 516 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-68 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, valkoinen, 2m DELTACO UTP Cat6 laitekaapeli, valkoinen, 2m 
EAN-koodi: 7340004627210
Maahantuojan varastossa: 945 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-62V-K 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FFTP foliosuojattu asennuskaapeli, Cat6a, halogeenivapaa, 100m k FFTP foliosuojattu asennuskaapeli, Cat6a, halogeenivapaa, 100m k 
EAN-koodi: 7340004604006
Maahantuojan varastossa: 47 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-50 112,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liitokset, 5m, musta Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liitokset, 5m, musta 
EAN-koodi: 7340004685739
Maahantuojan varastossa: 414 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-65S-FL 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 10m, musta Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 10m, musta 
EAN-koodi: 7340004685593
Maahantuojan varastossa: 340 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-610S-FL 6,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 15m, musta Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 15m, musta 
EAN-koodi: 7340004685630
Maahantuojan varastossa: 163 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-615S-FL 8,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 20m, musta Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 20m, musta 
EAN-koodi: 7340004685678
Maahantuojan varastossa: 265 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-620S-FL 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 2m, musta Flat U/UTP Cat6 laitekaapeli, kullatut liittimet, 2m, musta 
EAN-koodi: 7340004685692
Maahantuojan varastossa: 814 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

TP-62S-FL 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat.5e suojattu laitekaapeli, 25m, harmaa FTP Cat.5e suojattu laitekaapeli, 25m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004612063
Maahantuojan varastossa: 198 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

25-STP 15,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat.5e suojattu laitekaapeli, 5m, harmaa FTP Cat.5e suojattu laitekaapeli, 5m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004612018
Maahantuojan varastossa: 2930 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

5-STP 5,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004614029
Maahantuojan varastossa: 4277 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, keltainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004615187
Maahantuojan varastossa: 780 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60GL 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, musta FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, musta 
EAN-koodi: 7340004615200
Maahantuojan varastossa: 2829 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60S 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, punainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, punainen 
EAN-koodi: 7340004615194
Maahantuojan varastossa: 1084 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60R 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, sininen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, sininen 
EAN-koodi: 7340004615163
Maahantuojan varastossa: 590 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60B 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, valkoinen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 0.5m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004615217
Maahantuojan varastossa: 2580 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-60V 2,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004614081
Maahantuojan varastossa: 988 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, keltainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004616771
Maahantuojan varastossa: 188 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610GL 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, musta FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, musta 
EAN-koodi: 7340004616801
Maahantuojan varastossa: 75 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610S 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, punainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, punainen 
EAN-koodi: 7340004616795
Maahantuojan varastossa: 363 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610R 11,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, sininen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, sininen 
EAN-koodi: 7340004616757
Maahantuojan varastossa: 178 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610B 9,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, valkoinen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004616818
Maahantuojan varastossa: 1070 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610V 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m,oranssi FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 10m,oranssi 
EAN-koodi: 7340004616788
Maahantuojan varastossa: 317 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-610-OR 10,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004620822
Maahantuojan varastossa: 183 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, oranssi FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004631071
Maahantuojan varastossa: 154 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615-OR 13,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, valkoinen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 15m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004670056
Maahantuojan varastossa: 188 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-615V 14,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004614036
Maahantuojan varastossa: 8276 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, keltainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004615248
Maahantuojan varastossa: 1307 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61GL 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, musta FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, musta 
EAN-koodi: 7340004615262
Maahantuojan varastossa: 548 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61S 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, oranssi FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004616542
Maahantuojan varastossa: 1086 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61-OR 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, punainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, punainen 
EAN-koodi: 7340004615255
Maahantuojan varastossa: 1365 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61R 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, sininen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, sininen 
EAN-koodi: 7340004615224
Maahantuojan varastossa: 720 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61B 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, valkoinen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 1m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004615279
Maahantuojan varastossa: 1125 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-61V 3,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 20m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 20m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004616832
Maahantuojan varastossa: 412 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-620 17,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 25m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 25m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004616498
Maahantuojan varastossa: 47 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-625 22,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004614043
Maahantuojan varastossa: 5531 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, musta FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, musta 
EAN-koodi: 7340004615323
Maahantuojan varastossa: 999 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62S 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, oranssi FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, oranssi 
EAN-koodi: 7340004616559
Maahantuojan varastossa: 1616 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62-OR 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, punainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, punainen 
EAN-koodi: 7340004615316
Maahantuojan varastossa: 355 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62R 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, sininen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, sininen 
EAN-koodi: 7340004615286
Maahantuojan varastossa: 2920 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62B 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, valkoinen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 2m, valkoinen 
EAN-koodi: 7340004615330
Maahantuojan varastossa: 7327 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-62V 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 3m, harmaa FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 3m, harmaa 
EAN-koodi: 7340004614050
Maahantuojan varastossa: 3708 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-63 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 3m, keltainen FTP Cat6 suojattu laitekaapeli, 3m, keltainen 
EAN-koodi: 7340004615361
Maahantuojan varastossa: 1096 kpl
Toimitusaika: 5-7 arkipäivää

STP-63GL 4,00EUR Lisää tuote ostoskoriin
Näytetään tuotteet 1 - 199 (yht 333 tuotetta) Sivuja:  1  2  [Seuraava >>] 
Ostoskori more
Ei tuotteita